O nas

na rynku
od 2007 roku

zespół
doświadczonych
inżynierów

+40
realizacji rocznie
w kraju i za granicą

Mestil

Tworzymy profesjonalny zespół projektantów, łącząc naszą pracę z pasją w naturalny sposób poszerzamy swoje horyzonty w dziedzinie projektowania konstrukcji.

Stale doskonalimy nasze umiejętności, co przekłada się na efektywną współpracę z Klientem zarówno w kraju jak i poza jego granicami – elastycznie dostosowujemy sposób realizacji projektu do potrzeb danego rynku. Nasze nastawienie na dążenie do optymalnych rozwiązań, transparentność w działaniu i merytoryczne wsparcie pozwala na budowę zarówno solidnych konstrukcji, jak i zdrowych i trwałych relacji. Słuchamy, analizujemy, doradzamy – maksymalizując w ten sposób przejrzystość projektu na każdym jego etapie.

Mestil

Dzięki systemowi śledzenia prac wdrożonemu w naszej organizacji Klient może na bieżąco śledzić stan zaawansowania projektu. Efektem naszych działań jest między innymi wieloletnia współpraca z międzynarodowymi korporacjami oraz wysoki poziom kompetencji i jakości realizowanych usług.*

Od roku 2010 funkcjonujemy według reguł systemu zarządzania jakością ISO 9001 – wszyscy projektanci posiadają tytuł audytora wewnętrznego systemu ISO 9001. Jakość nie jest dla nas dodatkiem, ale standardem w naszej pracy. Jesteśmy otwarci na innowacje i nowe technologie, dlatego nasze projekty wykonujemy zgodne z metodyką technologii BIM (Building Information Modeling), która zapewnia ścisłą współpracę z innymi branżami i zespołami projektowymi współdziałającymi w BIM.

Optymalizujemy w ten sposób cały proces, co przekłada się na znaczną redukcję czasu wykonania zlecenia i zapewnia wysoki standard dostarczonej przez nas dokumentacji. Nasze priorytety to uczciwość, dyscyplina finansowa oraz terminowość w wykonywaniu zleconych nam prac zgodnie z ustaloną specyfikacją i niezależnie od skali.

* najwyżej oceniane obszary (średnia pow. 5,5 w skali szkolnej) w badaniu satysfakcji realizowanym w okresie 03.-04.2021r. przez niezależną jednostkę badawczą (Grupa Fux).

Zespół