O Nas

O Nas

Firma powstała w roku 2007 i od samego początku jest ściśle związana z konstrukcjami przemysłowymi. Dzięki naszym międzynarodowym powiązaniom i znajomości wyspecjalizowanego oprogramowania szybko pozyskaliśmy klientów, którzy nawiązali z nami wieloletnią współpracę. Tworzymy zgrany zespół i ciągle dążymy do udoskonalania naszych umiejętności, tak aby sprostać rosnącym potrzebom rynku.

Od roku 2010 pracujemy wg zasad systemu zarządzania jakością ISO 9001. Jakość nie jest dla nas dodatkiem, ale esencją.

Nasi inżynierowie pracują w systemach metod zarządzania i sterowania projektami. Asystujemy Państwu w całym procesie projektowym – słuchamy, analizujemy, doradzamy, informujemy. Etapy projektu są dla Państwa przejrzyste, co znacząco ułatwia współpracę.

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu BIM. Pozwala nam to na współpracę z innymi branżami i zespołami projektowymi w sposób optymalny i bez zbędnych opóźnień, co przekłada się na znaczne zredukowanie czasu wykonania zlecenia i zapewnia wysoki standard dostarczonej przez nas dokumentacji.

Tworzymy profesjonalny zespół projektantów - wszyscy nasi projektanci posiadają tytuł audytora systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz uprawnienia do projektowania konstrukcji budowlanych bez ograniczeń.

Optymalizujemy i usprawniamy proces projektowy. W swojej praktyce usprawniliśmy wiele detali w istniejących konstrukcjach, poprawiając ich funkcjonalność. Braliśmy udział w opracowaniu niezliczonych dokumentacji napraw konstrukcji i wiemy, gdzie należy spodziewać się problematycznych sytuacji. Dzięki temu doświadczeniu minimalizujemy ryzyko stosowania nieefektywnych rozwiązań w Państwa projektach.

Nasze usługi:

Projektowanie konstrukcji

Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji przemysłowych, budynków użyteczności publicznej i zamieszkania zbiorowego. Stosujemy nowoczesne techniki projektowania aby w maksymalny sposób zagwarantować wysoką jakość wykonywanych przez nas projektów.

Obliczenia MES

Obliczenia wykonujemy w środowisku MES (Metoda Elementów Skończonych) począwszy od prostych konstrukcji prętowych aż do zaawansowanych modeli tarczowych. Optymalizujemy elementy konstrukcji i analizujemy złożone zagadnienia nawet w najbardziej skomplikowanych stadiach pracy konstrukcji

Dokumentacja 3D CAD

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sporządzania kompleksowej dokumentacji projektowej wskazało nam jedną drogę - jest nią projektowanie w systemie BIM (Building Information Modelling). Praca w tym środowisku pozwala na pełną kontrolę i weryfikację ostatecznego produktu.

Opinie techniczne

Wykonujemy opinie techniczne w zakresie oceny stanu technicznego budynków. Opinie te są wykonywane na podstawie dostępnej dokumentacji projektowej, pomiarów inwentaryzacyj- nych oraz przeprowadzonych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych