Dlaczego My

OD PONAD DEKADY NASI INŻYNIEROWIE PRACUJĄ W SYSTEMACH METOD ZARZĄDZANIA I STEROWANIA PROJEKTAMI.

Asystujemy Państwu w całym procesie projektowym – słuchamy, analizujemy, doradzamy, informujemy. Etapy projektu są dla Państwa przejrzyste, co znacząco ułatwia współpracę z nami.

PRACUJEMY NA NOWOCZESNYM OPROGRAMOWANIU BIM: AUTODESK ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS, REVIT, ADVANCE STEEL.

Pozwala nam to na współpracę z innymi branżami i zespołami projektowymi w sposób optymalny i bez zbędnych opóźnień, co przekłada się na znaczne zredukowanie czasu wykonania zlecenia i zapewnia wysoki standard dostarczonej przez nas dokumentacji.

TWORZYMY PROFESJONALNY ZESPÓŁ PROJEKTANTÓW.

Wszyscy nasi projektanci posiadają tytuł audytora systemu zarządzania jakością ISO 9001, co gwarantuje wysoki standard naszej pracy i jej końcowy efekt. Wszyscy projektanci posiadają również uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.

OPTYMALIZYJEMY I USPRAWNIAMY PROCES PROJEKTOWY.

W swojej praktyce usprawniliśmy wiele detali w istniejących konstrukcjach, poprawiając ich funkcjonalność. Braliśmy udział w opracowaniu niezliczonych dokumentacji napraw konstrukcji i wiemy, gdzie należy spodziewać się problematycznych sytuacji. Dzięki temu doświadczeniu minimalizujemy ryzyko stosowania nieefektywnych rozwiązań w Państwa projektach.